Whatsappdan Mesaj Atın

Hakkımızda

Baykullar Hakkımızda

BAYKULLAR firması aile şirketi olarak,1981 yılında Eskişehir’de ticari faaliyetine başlamıştır.1992 yılında şubeleşmeye giderek ilk şubesini Bursa’ya açmıştır.Herzaman ilkemiz olan yeniliğin öncülerinden olan firmamız 1997 yılında Almanya’da üretim yapan SLF(spindel und lagerungstechnic fraureuth gmbh) firmasının Türkiye Genel Distribütörlüğünü almıştır.Diğer bilinen SKF,FAG,İNA,TİMKEN,NSK,NTN,SNR,KOYO,NACHİ,ASAHİ markalarınında ithalatına başlamıştır.

2010 yılından itibaren BAYKULLAR MAKİNA OTOMATİV RULMAN LTD. ŞTİ. olarak, YUSUF BAYKUL adı altında daha organizeli ve günden güne revizyon yaparak yol kateden firmamız tüm dünya ülkelerine ithalat ve ihracat pozisyonuna geçmiştir.

Firma Profili: Bursa’nın merkezinde Ulucadde’de bulunan ana merkezimiz 600 m² kapalı alanda, şubemiz olan Bursa’nın sanayi bölgesi Nilüfer’de 900m² kapalı alanda ve 2010 yılında otomotiv’de revizyona giderek sadece otomotiv grubu olarak, yine Nilüfer’de 100m²lik kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Ayrıca ,Bursa’da otosanayi sitesi olarak geçen ve kestel bölgesinde ki fabrikalara da parakende hizmeti verebilmek adına 2015 senesinde otosansit şubemiz 150 m² lik alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.